بهترین شرکت پخش و توزیع کالا

شرکت پخش و توزیع کالا , دسیما

بهترین شرکت پخش و توزیع کالا

شرکت های پخش و توزیع کالا، یکی از اساسی ترین ارکان صنعت و تولید کالا را تشکیل میدهند؛ جایی که بهترین شرکت توزیع و پخش کالا با بهره گیری از بهترین بازاریاب ها و امکانات در صدد توزیع سریعتر کالا و رساندن آن به دست مشتری هستند.

فروش، توزیع و پخش و به دنبال آن شرکت های فروش مویرگی و شرکت های توزیع و پخش از پایه های اصلی رونق تولید و فروش کالا هستند؛ چه شرکت ها و کارخانه هایی که در عین برخورداری از محصولات و کالاهای با کیفیت، به دلیل نقص در توزیع و پخش و در نتیجه فروش اندک، ورشکست شدند.

در مقابل چه شرکت هایی که با تکیه بر پخش و فروش مویرگی حرفه ای، موفق شدند فروششان را افزایش دهند و جای پایشان در بازار را محکم کنند.

فرایند توزیع، فروش و پخش در ایران، یک مهارت و تخصص است که اغلب شرکت های تولیدی بزرگ نیز در آن با مشکل مواجه میشوند؛ بماند که برخی این فرایند را نیز کم اهمیت میپندارند و تمام تمرکزشان را بر فعالیت داخلی شرکت و مجموعه شان معطوف میکنند.

واقعیت این است که شرکت ها و کارخانه ها یا باید فرایند توزیع کالا را به شرکت های توزیع کالا بسپارند و یا نسبت به ایجاد واحد تخصصی پخش مویرگی در شرکت شان اقدام کنند.

توزیع و پخش کالا، رابطه بسیار مستقیمی با فروش کالا دارد؛ سرعت، دقت، زمان بندی دقیق، خوش قولی و برخورد حرفه ای نیروهای توزیع و پخش کالا تاثیر بسیار زیادی در ماندگاری مشتری دارد؛ به خصوص در بازار کنونی که بسیار رقابتی است و رقبا از کوچکترین ضعف های شما سوء استفاده میکنند. بنابراین تیم پخش و توزیع مویرگی کالا باید از ویژگی های خاصی بهره مند باشد.

در این میان مهمترین بخش کار، دریافت سفارش و مشتری برای ارائه کالا و خدمات است؛ نخستین مرحله که سایر فرایندهای پخش و توزیع وابسته آن است و نیروی انسانی یعنی بازاریاب ها در آن مهمترین نقش را ایفا میکند.

بازاریابِ خوب و توانمند، با سواد و دارای هنر متقاعد سازی قوی و اخلاقی، مهمترین نیاز یک شرکت پخش و توزیع کالا است.

توانمندی و مهارت های فردی قطعاً مهمترین نقش را در دریافت سفارش توسط ویزیتورها ایفا میکند اما در کنار آن ابزارهایی مورد نیاز هستند که میتوانند کل فرایند توزیع، پخش و فروش کالا را تحت تأثیر قرار دهند.

بهترین شرکت پخش

یکی از مهمترین این ابزارها که موفقیت را برای شرکت های توزیع کالا به ارمغان می آورد، نرم افزار پخش مویرگی دسیما است؛ نرم افزار رایگان پخش مویرگی که به واسطه ویژگی های منحصر به فردش تفاوت ها را رقم میزند.

برتری هایی که بهترین شرکت پخش کالا را بر آن میدارد تا از آن جهت برتری بر رقبایش استفاده کند؛ از جمله شرکت های پخش مواد غذایی که نیاز مبرمی به نرم افزار پخش سوپرمارکت دارند.

مهمترین ویژگی و برتری نرم افزار توزیع کالای دسیما، ارائه یک نسخه رایگان با امکانات کامل مورد نیاز شرکت های پخش کالا است.

برتری دیگر این نرم افزار محبوب شرکت های پخش، سفارش گیر موبایل است؛ یک اپلیکیشن بازاریابی رایگان که نیاز بازاریاب ها و ویزیتورها را کاملا رفع میکند.

بهترین شرکت توزیع کالا، شرکتی است که بتواند جهت پاسخ به نیازهای تولید کننده و مصرف کننده، از تکنولوژی روز دنیا استفاده کند؛ یعنی همان چیزی که ما در نرم افزار بازاریابی موبایل دسیما به صورت رایگان ارائه داده ایم.

این مهم باعث میشود تا شرکت پخش کالا با تکیه بر تکنولوژی، به مؤلفه هایی چون سرعت، دقت، کاهش خطا، صرفه جویی در زمان و هزینه و افزایش مشتری و درآمد دست پیدا کند.

گفتنی است نرم افزار توزیع کالا دسیما کاملاً منطبق بر نیازهای بازار ایران و سلیقه و علایق ایرانی ها و توسط متخصصان داخلی طراحی گردیده است.

در پایان در اهمیت استفاده از تکنولوژی و ورود به عرصه کسب و کارهای اینترنتی و آنلاین این نکته را اشاره کنیم که کسب و کارهای آنلاین و اینترنتی در شرایط بحران ها و رکود اقتصادی میتوانند استقامت بیشتری در برابر طوفان های اقتصادی داشته باشند.

برای نمونه در شرایط فراگیری و شیوع بیماری کرونا، کسب و کارهای اینترنتی و سایت های خرید و فروش از تأثیرات منفی کرونا بر بازار و کسب و کارها کمنرین ضرر را دیدند.

توصیه میکنیم پرداخت های ارزی و بین المللی تان را به دسیما پی بسپارید.

نظرات

 • محمد جواد فروردین 28, 1399 در 11:42 ب.ظ پاسخ

  شما شرکت پخش هم دارید؟

  • شرکت توزیع و پخش مویرگی دسیما فروردین 30, 1399 در 11:44 ب.ظ پاسخ

   سلام
   در حال حاضر خیر، اما بهترین شرکت های پخش مویرگی با ما همکاری دارند

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.