نرم افزار و اپلیکیشن پخش مویرگی دارو

نرم افزار پخش دارو

نرم افزار و اپلیکیشن پخش مویرگی دارو

4.6/5 - (8 امتیاز)

«نرم افزار پخش دارو» و «دانلود رایگان اپلیکیشن پخش دارو» یکی از ضروری ترین نیازهای عرصه دارویی و پزشکی کشور است و استفاده از بهترین نرم افزار پخش و توزیع دارو نه تنها میتواند در افزایش بهداشت عمومی نقش داشته باشد بلکه حتی میتواند باعث نجات جان انسان ها و بیمارها شود.

توزیع و پخش مویرگی دارو، نیاز به یک فرایند کامل دارد و نرم افزار پخش داروی دسیما نیز یکی از مهمترین بخش های این فرایند است.

سرعت و دقت در توزیع دارو، صرفاً یک ویژگی برای تقویت بنیه اقتصادی شرکت های پخش دارو نیست بلکه در کنار مزایای اقتصادی، از نظر درمانی و بهداشتی و همچنین نجات جان انسان ها نیز اهمیت فراوان دارد.

عدم توزیع سریع و به موقع دارو و یا اشتباه در ثبت و ارسال سفارشات دارویی میتواند مراکز درمانی و داروخانه ها را با کمبود دارو به ویژه در مواقع اورژانسی مواجه کند و عواقب تلخی را برای خانواده بیمار و کادر درمان به همراه داشته باشد.

توزیع نامتوازن دارو میتواند بر روی درآمد و وضعیت اقتصادی داروخانه ها و مراکز درمانی مناطق خاص تاثیر بگذارد و چه بسا آن ها را از ادامه فعالیت در آنجا باز بدارد.

بنابراین میتوان نتیجه گرفت که این توزیع نامتوازن میتواند بر روی کیفیت زندگی مردم مناطق خاصی از شهر و شهرستان ها نیز تاثیرگذار باشد.

نرم افزار پخش مویرگی داروی دسیما این فرصت را ایجاد کرده است تا شرکت های پخش دارو با استفاده از این نرم افزار و اپلیکیشن ویزیتوری دارو ، نقش تاثیرگذاری در توزیع و پخش عادلانه و سریع و با دقت دارو در سطح شهر و به مراکز درمانی و داروخانه ها ایفا کنند.

اپلیکیشن ویزیتوری دارو

در گذشته، بازاریاب ها و ویزیتورها لیست سفارشات دارویی را به صورت دستی تهیه و به مراکز پخش و توزیع دارو ارسال میکردند؛ امری که هم زمان بر بود و هم امکان خطا و اشتباه در مراحل مختلف آن وحود داشت.

اما امروزه به لطف سیستم پخش مویرگی دسیما و اپلیکیشن ویزیتوری اندروید رایگان دسیما ، بازاریاب ها تنها با نصب اپلیکیشن بازاریابی دسیما بر روی گوشی های شان قادر خواهند بود سفارشات داروها را همزمان با دریافت آن از داروخانه ها و مراکز درمانی در سامانه پخش مویرگی ثبت کنند.

بلافاصله پس از استفاده ویزیتورها از برنامه سفارش گیر رایگان دسیما، در همان لحظه نیز کارمندهای شرکت پخش دارو میتوانند سفارش را در لحظه دریافت و نسبت به آماده سازی و ارسال آن اقدام کنند و بسته به مسافت و سرویس ماشین های حمل دارو، ممکن است حتی در عرض یک ساعت سفارشات دارو به دست داروخانه ها برسد.

شرکت های پخش دارو همچنین دیگر نیازی به تغییر نرم افزارهای حسابداری و مالی که از قبل استفاده میکردند ندارند زیرا نرم افزار پخش مویرگی آنلاین و تحت وب دسیما با تمامی نرم افزارهای حسابداری موجود در ایران همخوانی دارد.

نرم افزار پخش مویرگی دارو دسیما از پخش مویرگی گرم و سرد پشتی بانی میکند؛ ویزیتور امکان سفارش گیری آنلاین و آفلاین را دارد و مدیریت شرکت پخش مویرگی نیز قادر خواهد بود تا نسبت به منطقه بندی مشتریان بر روی نقشه اقدام کند.

 

دانلود رایگان نرم افزار و اپلیکیشن پخش دارو دسیما

شما میتوانید از سمت چپ وبسایت، جهت ثبت نام در سامانه پخش مویرگی دسیما و سپس جهت دانلود رایگان اپلیکیشن ویزیتوری دارو دسیما از گوگل پلی یا کافه بازار اقدام کنید.

نظرات

  • مریم محمدپور مهر 21, 1399 در 4:15 ب.ظ پاسخ

    از این اپلیکیشن میتونم همزمان برای پخش دارو و پخش مواد غذایی استفاده کنم؟

    • شرکت توزیع و پخش مویرگی دسیما مهر 21, 1399 در 4:26 ب.ظ پاسخ

      بله؛ اپلیکیشن پخش مویرگی دسیما برای هر نوع محصول و کالایی قابل استفاده است و زیرساخت های لازم در آن فراهم شده است.

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.