نرم افزار حسابداری پخش مویرگی

نرم افزار حسابداری پخش مویرگی

نرم افزار حسابداری پخش مویرگی

4.5/5 - (8 امتیاز)

نرم افزار حسابداری پخش مویرگی دسیما ، یک نرم افزار حسابداری تحت وب است که همپوشانی و پشتیبانی کاملی با نرم افزار پخش مویرگی دسیما دارد؛ از این رو شما میتوانید از خدمات سیستم حسابداری تحت وب و همچنین نرم افزار و اپلیکیشن بازاریابی تحت وب به صورت همزمان استفاده کنید.

یکی از مهمترین دغدغه ها و سوالات عرصه توزیع و پخش کالا همواره این بوده است که کدام نرم افزارهای حسابداری از فرایند پخش مویرگی پشتیبانی میکنند؟

یا کدام نرم افزارهای پخش مویرگی با کدام نرم افزارهای حسابداری یکپارچه هستند؟

 این سوال به ویزه در رابطه با نرم افزارهای حسابداری آنلاین و تحت وب، پر رنگ تر بوده است.

شرکت های بزرگ به ویژه شرکت های پخش و فروش مویرگی کالا همواره این نگرانی و دغدغه را دارند که آیا برای استفاده از بهترین نرم افزارهای بازاریابی و ویزیتوری و ارتقای فرایند دریافت و ثبت سفارشات ، باید نرم افزار حسابداری تحت وب خود را نیز عوض کنند.

اما شرکت دسیما که رفع نیازهای اساسی عرصه تکنولوژی و فناوری کشور را در دستور کار خود قرار داده است، پس از بررسی ها و نیازسنجی های تخصصی در عرصه بازار و اقتصاد کشور، درصدد برآمد تا با طراحی و ساخت سیستم جامع توزیع و پخش مویرگی دسیما و همچنین سیستم حسابداری آنلاین و تحت وب دسیما و یکپارچه سازی آن ها، یکی از بزرگترین دغدغه های شرکت های بزرگ و فعالان عرصه تولید، پخش و اقتصاد کشور را رفع کرده است.

البته نکته مهم اینجاست که اپلیکیشن و نرم افزار سفارش گیر دسیما نه تنها با نرم افزار حسابداری تحت وب دسیما که با اکثر سامانه های حسابداری موجود در ایران همخوانی دارد و شما میتوانید از این برنامه سفارش گیر در کنار برنامه حسابداری خود استفاده کنید و نگران پشتیبانی و همخوانی آن نباشید.

حسابداری پخش مویرگی

نرم افزار حسابداری مالی تحت وب دسیما، امکانات قابل توجهی دارد، شما می توانید در این برنامه آنلاین حسابداری، فرآيندهایی چون ثبت و تأييديه اسناد حسابداری، گردش درخواست وجه نقد در خزانه‌داری، درخواست كالا توسط واحدها و خريد كالا، تأييديه‌ مالی پيش فاكتور و تبديل آن به فاكتور، درخواست مرخصي و غیره را در يك كارتابل ببينيد و مديريت كنيد.

نرم افزار حسابداری پخش مویرگی دسیما  شامل زيرسيستم‌های مالی، كنترل بودجه، خزانه‌داری ريالی و ارزی، انبار و حسابداری انبار،‌ خريد و تداركات، فروش و بازرگاني و باشگاه مشتريان، ‌اموال و دارایی‌های ثابت، توليد و بهاي تمام شده، حقوق و دستمزد و غیره بوده كه در ارتباط مستقيم با اتوماسيون اداری پندار می‌باشد.

از این رو شما برای دسترسی و  استفاده از این دو نرم افزار، هیچ گونه نیازی به نصب یک نرم افزار بر روی رایانه تان ندارید بلکه تنها با یک وسیله ارتباطی حتی گوشی و اتصال به شبکه اینترنت میتوانید از این دو برنامه آنلاین و تحت وب به صورت همزمان استفاده و از خدمات آن بهره ببرید.

این دو نرم افزار برای کلیه کسب و کارها اعم از کارخانجات، تولیدی ها، شرکت های پخش و توزیع کالا و حتی فروشگاه های بزرگ و کلی فروش مواد غذایی مناسب است؛ بله نرم افزار پخش مویرگی سوپرمارکت و مواد غذایی یکی از پرکاربردترین نرم  افزارهای بازار و اقتصاد است که دسیما نسبت به تأمین آن توجه خاصی نشان داده است.

نظر (1)

  • زوارزاده فروردین 19, 1399 در 6:27 ب.ظ پاسخ

    اگه حسابداری و پخش مویرگیش یکپارچه باشن ، خیلی عالی میشه
    حتما تست میکنمش

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.