نرم افزار سفارش گیری رایگان

نرم افزار سفارش گیری رایگان

نرم افزار سفارش گیری رایگان

4.7/5 - (21 امتیاز)

بهترین نرم افزار سفارش گیری مشتری ، یک برنامه سفارش گیر آنلاین و اینترنتی با نسخه رایگان است که نرم افزار اندروید سفارش گیری یا همان اپلیکیشن سفارش گیر داشته باشد تا با نصب این برنامه مویرگی روی موبایل و تبلت بتوان از خدمات بی نظیر این نرم افزار پخش و سفارش گیر تحت وب استفاده کرد؛ در این میان امکان دانلود نرم افزار سفارش گیری رایگان و دانلود رایگان اپلیکیشن سفارش گیر اندروید و آی او اس بهترین خبر برای بازاریاب ها و صاحبان کسب و کار است.

نرم افزار سفارش گیری اندروید و البته نرم افزار آی او اس ios آن یکی از اساسی ترین نیازهای حوزه ثبت سفارش و تحویل کالا را تشکیل میداد و همین امر شرکت را بر آن داشت تا نسبت به طراحی نرم افزار سفارش گیری موبایل رایگان و حرفه ای اقدام کنند.

سفارش گیری آنلاین ، یکی از بهترین خبرهایی است که صاحبان کسب و کارها و بهترین شرکت های توزیع و پخش کالا را خوشحال می کند تا بدین وسیله به صورت آنلاین و اینترنتی از تعداد و آمار سفارش هایی که توسط بازاریاب ثبت میشود، آگاه شوند.

در این میان شرکت های پخش مواد غذایی که به دنبال بهترین نرم افزار پخش مواد غذایی برای سوپرمارکت ها و فروشگاه های مواد غذایی هستند، بیشترین استقبال را از این نرم افزار بومی خواهند داشت .

بازاریاب ها میتوانند با دانلود برنامه سفارش گیر موبایل رایگان و یا حرفه ای، سفارشات خود را به صورت آنلاین ثبت کنند و مدیران شرکت و صاحبان کسب و کارها نیز به صورت اینترنتی و آنلاین و با بهره مندی از نرم افزار سفارش گیر تحت وب و یا دانلود اپلیکیشن سفارش گیر برای موبایل ، در لحظه نسبت به میزان سفارشات آگاه شوند.

این نرم افزار برای انواع پخش مویرگی گرم و سرد مناسب است و کاربرد دارد.

سیستم توزیع، فروش و پخش مویرگی رایگان دسیما ، از جدیدترین تولیدات شرکت نرم افزاری دسیما است که با به کارگیری آخرین تکنولوژی روز دنیا و توجه به علایق و سلایق ایرانی ها، سعی در جذب رضایت حداکثری بازاریاب ها و صاحبان کسب و کار را دارد.

نرم افزار سفارش گیری , اپلیکیش سفارش گیر

از این پس بازاریاب ها و ویزیتورها قادر خواهند بود با دانلود اپلیکیشن و نرم افزار بازاریابی رایگان به صورت آنلاین از خدمات نرم افزار پخش مویرگی رایگان دسیما بهره مند شوند.

از منظر کارشناسان، بهترین سامانه سفارش گیری ، سامانه ای است که بتواند در ابتدا تحلیلی صحیح و اصولی از مقوله پخش مویرگی ارائه دهد و از طرفی تمام نیازهای شرکت های پخش مویرگی در ایران را پوشش دهد.

این نرم افزار سفارش گیری اینترنتی نه تنها باید فاقد هرگونه خطایی باشد بلکه باید باعث کاهش چشم گیر خطاهای معمول سفارش گیری و افزایش دقت شود؛ امری که در سامانه سفارش گیری رایگان دسیما به واسطه استفاده از به روزترین تکنولوژی های روز دنیا به چشم می آید.

و همانطور که ذکر شد باید از برنامه و اپلیکیشن سفارش گیر برای موبایل و اندروید و ios نیز برخوردار باشد.

همانطور که پیشتر نیز ذکر شد، این نرم افزار سفارش گیری آنلاین با موبایل و تبلت کاملا بومی و ایرانی شده است و نیاز بازاریاب ها و صاحبان کسب و کارهای داخلی را تأمین میکند و همچنین با اکثر نرم افزارهای حسابداری موجود در ایران نیز یکپارچه شده است.

توصیه اکید ما، دانلود این نرم افزار و اپلیکیشن سفارش گیری رایگان برای موبایل اندروید و آی او اس است.

در ضمن شما میتوانید پرداخت های ارزی بین المللی تان را با سامانه دسیما انجام دهید.

 

دانلود اپلیکیشن سفارش گیری اندروید رایگان (دانلود اپلیکیشن ثبت سفارشات ویزیتور)

شما میتوانید جهت دانلود اپلیکیشن ثبت سفارشات ویزیتور اندروید رایگان دسیما از گوگل پلی و یا کافه بازار اقدام فرمایید.