اپلیکیشن و نرم افزار فروش کالا

نرم افزار فروش دسیما

اپلیکیشن و نرم افزار فروش کالا

4.8/5 - (6 امتیاز)

اپلیکیشن  و نرم افزار فروش یا همان نرم افزار مدیریت فروش محوری ترین نقش در مدیریت و افزایش فروش کالا را ایفا میکند؛ به ویژه نسخه های اندروید و رایگان این برنامه مدیریت فروش که امروزه بدون استفاده از آن‌ها نمیتوان به رقابت در بازار پرداخت.

استفاده از اپلیکیشن فروش کالا رونق فراوانی در میان فعالان فروش و پخش پیدا کرده است؛ با این وجود هنوز اغلب نرم افزارهای مدیریت فروش موجود در بازار توانایی تأمین تمامی نیازهای موجود در این عرصه را ندارند.

بهره مندی از بهترین نرم افزارهای فروش کالا، این فرصت را در اختیار تولیدی ها و کارخانه ها قرار میدهد تا محصولاتشان را بیش از پیش به فروش برسانند و به طبع بیشتر از قبل در معرض دید عموم قرار بگیرند.

بهترین شرکت های توزیع و پخش مویرگی کالا نیز همواره درصدد استفاده از به روزترین و کامل ترین اپلیکیشن مدیریت فروش اندروید و آی او اس و همچنین بهترین سامانه فروش کالا از جمله نرم افزار فروش دسیما هستند چرا که نسبت به تأثیر این نرم افزارهای فروش و بازاریابی و تفاوتی که امکانات آن‌ها میتواند ایجاد کند آگاهند.

فروش، مهمترین اصل و پایه یک تولیدی، کارخانه، شرکت خدماتی و شرکت های پخش است و حتی کیفیت زمانی میتواند منجر به موفقیت شما شود که قبل از آن فروش و دیده شدنی در کار باشد.

اپلیکیشن مدیریت فروش کالاکالای شما زمانی دیده میشود که ویزیتورهای موفق و حرفه ای آن را به بهترین شکل ویزیت کند و موزع یا مأمور پخش کالا به موقع آن را به دست مشتری برساند و این امر زمانی محقق میشود و فروش شما را تحت تأثیر قرار میدهد که با بهترین شرکت های فروش و توزیع کالا که از بهترین نرم افزارهای فروش و مدیریت فروش بهره میبرند همکاری کنید.

همچنین اگر خودتان به ایجاد یک واحد مستقل توزیع و پخش مویرگی اقدام کرده اید، باید از آخرین دستاوردهای تکنولوژی در عرصه فروش و بازاریابی و پخش مویرگی استفاده کنید تا بتوانید مشتری را راضی نگه داشته و محصولتان را به او عرضه کنید.

اما اپلیکیشن و نرم افزار فروش دسیما تک چه مزایایی دارد که اکثر شرکت های معتبر پخش مویرگی به دنبال استفاده از آن هستند؟

به واسطه استفاده از نرم افزار مدیریت فروش رایگان که ما در اختیارتان قرار میدهیم، شما کنترل کاملی بر میزان فروش شرکتتان خواهید داشت؛ آمارها و نمودارها میتواند یک خروجی عالی برای بررسی و تحلیل میزان فروش در ساعات و مناطق مختلف شهر در اختیار شما قرار دهد.

با تجزیه و تحلیل این داده ها میتوانید نسبت به استقبال مشتریان از نوع محصولات در مناطق مختلف و همچنین میزان کمی و کیفی فعالیت ویزیتورها و موزع ها پی ببرید و از آن در جهت افزایش فروش محصولاتتان بهره بگیرید.

استفاده از این نرم افزار پخش مویرگی، بالاترین سرعت را در اختیار ویزیتور و مدیران و سرپرست های فروش قرار میدهد؛ هیچگونه اخلال و قطعی در این سامانه هوشمند فروش و بازاریابی دیده نمیشود و اگر اینترنت در دسترس ویزیتور نبود، میتواند نسبت به ثبت آفلاین سفارشات اقدام کند.

نکته دیگر، امکان دانلود رایگان اپلیکیشن فروش و مدیریت فروش است، اپلیکیشن فروش اندروید و آی او اس کاملاً رایگان در اختیار فعالان عرصه توزیع و پخش قرار خواهد گرفت که این نسخه رایگان از امکانات فراوان و کاملی برخوردار است و شما تنها در موارد خاص نیاز به ارتقاء آن پیدا خواهید کرد.

نرم افزار مدیریت فروش کالا

برنامه مدیریت فروش رایگان شناخت و تحلیل دقیقی نسبت به فروش، بازاریابی و پخش مویرگی در ایران دارد و کاملاً مطابق با فعالان این عرصه در ایران طراحی شده و هیچگونه کپی کاری از نمونه های خارجی در آن مشاهده نمیشود.

پشتیبانی دسیما یکی از فعال ترین پشتیبانی های نرم افزار فروش در کشور است که بهترین کارشناسان نرم افزاری در 24 ساعت شبانه روز آماده اند تا سوالات و ابهامات احتمالی مشتریان را به صورت آنلاین و تلفنی پاسخ دهند.

همچنین این کارشناسان آماده اند تا پس از تهیه نرم افزار فروش توسط مشتری، به صورت حضوری و یا وبینار پذیرای مشتریان باشند و به آموزش این سامانه فروش و بازاریابی بپردازند؛ همچنین امکان اعزام کارشناسان دسیما به شرکت های شما برای آموزش و پشتیبانی وجود دارد.

به واسطه استفاده از نرم افزار و اپلیکیشن مدیریت فروش شما قادر به محاسبه مسافت پیموده شده توسط ویزیتور خواهید بود؛ همچنین میتوانید برای مشتریان و ویزیتورها پیامک های گروهی و تکی ارسال کنید.

مشخص کردن ناحیه و مسیر ویزیت بر روی نقشه و مشخص کردن برنامه ویزیت روی تقویم، تعریف و لایه بندی نواحی و مناطق شهری، ایجاد فرم های متنوع، ایجاد گروه های ویزیتوری و ماژول های توزیع و تحصیلداری و پشتیبانی از فروش گرم و فروش سرد نیز تنها گوشه ای از امکانات نرم افزار مدیریت فروش کالای دسیما است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از ساعت 9 الی 17 با شماره تلفن های 05138923416 / 09045660363 و در خارج از ساعت اداری با شماره تلفن 09121533046 تماس حاصل فرمایید.

    نظرتان را بنویسید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.