نرم افزار و اپلیکیشن عمده فروشی

اپلیکیشن عمده فروشان

نرم افزار و اپلیکیشن عمده فروشی

4.2/5 - (6 امتیاز)

اپلیکیشن عمده فروشی موبایل اندروید و نرم افزار عمده فروشان شرکت، یکی از بهترین نرم افزارها و اپلیکیشن بنکداری در ایران است که میتوان با این برنامه عمده فروشی آنلاین را به بهترین شکل مدیریت کرد.

ما در شرکت دسیما به وسیله این برنامه بنکداری و عمده فروشی، این امکان را در اختیار تمامی عمده فروشان، کلی فروش ها و بنکدارهای کشور قرار دادیم تا با دانلود رایگان اپلیکیشن بنکداری اندروید و آی او اس، کلیه سفارشات عمده شان را به صورت آنلاین مدیریت کنند.

در واقع نرم افزار بنکداری و پخش عمده دسیما این امکان را در اختیار عمده فروشان قرار میدهد تا کلیه محصولاتشان را به صورت آنلاین و به دو صورت مستقیم و با واسطه (توسط ویزیتور) به مشتری ارائه دهند و سفارشات عمده را به صورت آنلاین دریافت کنند.

روند کار در برنامه عمده فروشان موبایل دسیما در روش مستقیم به این صورت است که یک نسخه از اپلیکیشن فروش عمده دسیما پس از دانلود در اختیار مشتری قرار میگیرد تا به واسطه آن به تمامی محصولات عمده فروش دسترسی داشته باشد.

مشتری با مشاهده محصولات و بررسی قیمت و ویژگی هایی که عمده فروش برای هر محصول ثبت کرده است، میتواند سفارشش را در هر تعدادی که نیاز دارد در این برنامه فروش عمده ثبت کند تا در لحظه در نرم افزار عمده فروشی شرکت نیز ثبت گردد و نیروهای فروش کالا نسبت به تهیه و آماده سازی سفارشات اقدام کنند.

بنابراین عمده فروش از نرم افزار تحت وب فروش عمده کالا و بنکداری دسیما و مشتری از اپلیکیشن سفارشگیر دسیما استفاده خواهند کرد و ارتباطی مستقیم و آنلاین و بدون واسطه و نیاز به حضور در محل بین طرفین برقرار میگردد.

روش دوم زمانی استفاده میشود که بنکدار از ویزیتورهای حرفه ای جهت ارائه کالا استفاده میکند، در اینجا این اپلیکیشن بازاریابی دسیما است که به میدان می آید.

درست است که بنکدارها و عمده فروشی ها اغلب در کنار هم و در اماکنی مشخص گردهم می آیند و مشتریان نیز به طبع صرفاً به همان اماکن مراجعه میکنند، با این وجود اغلب عمده فروشان و بنکدارها برای فروش بیشتر محصولات از ویزیتور و بازاریاب های حرفه ای استفاده میکنند که در این صورت میتوانند از اپ سفارش گیر موبایل دسیما بهره مند شوند.

در این حالت ویزیتور به کمک اپلیکیشن عمده فروشان دسیما (نسخه ویزیتوری) به نمایش محصولات و ویژگی های آنها به مشتری و در نهایت نسبت به ثبت سفارشات به صورت آنلاین و آفلاین اقدام میکند.

نرم افزار عمده فروشی

همچنین در این روش مدیریت بنکداری و عمده فروشی در لحظه سفارشات دریافتی را میتواند مشاهده و نسبت به آماده سازی و ارسال آن ها اقدام کند.

به واسطه این نرم افزار عمده فروشی آنلاین، بنکدار میتواند نسبت به تحرکات و رفتار ویزیتور نیز آگاهی کامل داشته باشد و او را به صورت آنلاین و در لحظه رصد کند.

امکان محاسبه مسافت طی شده توسط ویزیتور به صورت روزانه، امکان ارسال پیامک تایید ثبت سفارش برای مشتریان، امکان ارسال پیامک های گروهی و تکی برای ویزیتورها و مشتریان، تعیین کوتاه ترین مسیر برای ویزیتورها روی نقشه، تعیین ناحیه و مسیر ویزیت روی نقشه برای ویزیتورها و تعیین برنامه ویزیت روی تقویم از جمله امکاناتی هستند که به واسطه استفاده از نرم افزار و اپلیکیشن پخش عمده دسیما در اختیار مدیریت پنل قرار خواهد گرفت.

امکانات دیگری همچون تعریف فرم های دلخواه، تعریف نواحی شهری، امکان فروش گرم و سرد، ماژول تحصیلدار، ماژول توزیع، گزارشگیری حرفه ای و تعریف گروه های ویزیتوری نیز در دسترس کاربر خواهند بود.

در نرم افزار عمده فروشان جهت فروش عمده و آنلاین کالاها، امکانات فراوان دیگری نیز در اختیار بنکدار، ویزیتور و یا مشتری قرار گرفته است تا در کمترین زمان ممکن و در محیطی کاملا ساده بیشترین بازدهی را به ارمغان بیاورد.

در هر صورت این برنامه مدیریت فروش عمده کالا موجب افزایش بیش از پیش فروش محصولات و کالاهای یک عمده فروش در قیاس با گذشته و سایر رقبا خواهد بود.

چرا که با استفاده از این نرم افزار و اپلیکیشن، دیگر نیازی به حضور مشتری در محل عمده فروشی نخواهد بود که این مورد به ویژه در مقطع کنونی که با همه گیری ویروس کرونا مواجه ایم بی نهایت تأثیرگذار خواهد بود.

همچنین در کنار صرفه جویی زمان، انرژی و هزینه، مشتری زمان بیشتری برای انتخاب محصولات مورد نظر و بررسی آن ها خواهد داشت.

شما میتوانید نرم افزار پخش عمده دسیما را در سه پلن حرفه ای، استاندارد و استارتر تهیه و همچنین از دموی آزمایشی با کلیه امکانات به صورت رایگان و مدت زمان محدود استفاده بفرمایید.

همچنین میتوانید برای دانلود اپلیکیشن عمده فروشی و بنکداری دسیما از گوگل پلی و یا بازار استفاده بفرمایید.

    نظرتان را بنویسید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.