نرم افزار پخش و توزیع لوازم آرایشی و بهداشتی

پخش لوارم آرایشی و بهداشتی

نرم افزار پخش و توزیع لوازم آرایشی و بهداشتی

4.6/5 - (14 امتیاز)

اطلاع از چگونگی فعالیت شرکت «توزیع و پخش لوازم آرایشی و بهداشتی» و در رأس آن خرید «نرم افزار پخش لوازم آرایشی و بهداشتی» و امکان دانلود رایگان «اپلیکیشن پخش مویرگی لوازم بهداشتی و آرایشی» از مهمترین نیازهای فعالان عرصه فروش و توزیع لوازم آرایشی و بهداشتی است.

بهترین شرکت پخش لوازم آرایشی و بهداشتی در ایران را هم که در اختیار داشته باشید، باز هم نیاز دارید تا از بهترین برنامه سفارش گیر موبایل استفاده کنید؛ جایی که نرم افزارهای دسیما با تکیه بر نیروهای متخصص و حرفه ای، نیازسنجی، شناخت بازار و تکنولوژی روز دنیا، حرف اول را میزنند.

صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی در ایران از گردش مالی بسیار بالایی برخوردار است؛ در این میان نه تنها سود و گردش مالی که میتوان گفت همه چیز در این صنعت زیاد است، از رقیب، محصول، اجناس تقلبی تا فروشگاه ها و شرکت های پخش لوازم آرایشی و بهداشتی.

ایران نیز یکی از بزرگترین مصرف کننده های لوازم آرایشی و بهداشتی در خاورمیانه و جهان است و همین امر کشورمان را به یکی از مهمترین مقاصد شرکت های تولیدی لوازم آرایشی تبدیل کرده است.

یکی از مهمترین دغدغه های فعالان این عرصه، لوازم آرایشی و بهداشتی تقلبی و یا قاچاق است که علاوه بر تحت تأثیر قرار دادن فعالیت فروشگاه های معتبر لوازم آرایشی و بهداشتی، سلامت استفاده کنندگان را نیز در خطر می‌اندازد.

از این رو بهترین راه جهت تضمین سلامت و کیفیت محصول، خرید از معتبرترین و بهترین شرکت های پخش لوازم بهداشتی و آرایشی است.

در مقالات گذشته به معرفی و بیان ویژگی های شرکت های پخش و فروش کالا پرداختیم که میتوانید از آن جهت انتخاب بهترین شرکت های توزیع لوازم آرایشی استفاده کنید؛ با این وجود در این مقاله نیز به صورت تخصصی اشاره کوچکی به این موضوع خواهیم داشت.

اپلیکیشن پخش لوارم‌آرایشی و بهداشتی

تنوع محصولات آرایشی و بهداشتی و تعدد شرکت های پخش و همچنین افراد و گروه های غیر مجاز که اقدام به توزیع و پخش محصولات آرایشی میکنند، رقابت در این عرصه را سخت کرده است.

خریداران نیز علاوه بر کیفیت و قیمت مناسب، شرکت پخش لوازم آرایشی و بهداشتی را ترجیح میدهند که ویژگی های ممتازی داشته باشد. ویژگی هایی چون خوش قولی و وقت شناسی، سرعت و دقت در پخش، مسئولیت پذیری، صداقت و غیره.

در این میان یکی از مهمترین ابزارهای تکنولوژی و فناوری که به وسیله آن نیز میتوان به شناخت شرکت های پخش حرفه ای و موفق پرداخت، نرم افزار پخش مویرگی دسیما است؛ یک سامانه هوشمند ثبت سفارش مشتری که با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا طراحی شده است.

کارشناسان و متخصصان دسیما برای طراحی نرم افزار پخش مویرگی لوازم آرایشی و بهداشتی دسیما، ابتدا به بررسی نیازهای موجود در بازار و سپس بررسی نیازها و انتظارات مشتریان اعم از تولیدی ها تا شرکت های پخش پرداختند.

بررسی نقاط ضعف سایر نرم افزارهای پخش مویرگی ایرانی و خارجی موجود در بازار ایران و طراحی یک سامانه پخش مویرگی جامع مبتنی بر نیازهای جامعه ایرانی و علایق و سلایق ایرانی ها از جمله ویژگی های این نرم افزار و اپلیکیشن پخش لوازم آرایشی و بهداشتی برای موبایل و وب است.

با استفاده از اپلیکیشن ویزیتوری اندروید و آی او اس دسیما، ویزیتور پس از ویزیت و دریافت سفارشات آرایشی و بهداشتی به صورت آنلاین و در لحظه سفارشات را ثبت میکند؛ در همان لحظه مدیریت و سرپرست فروش نیز میتوانند سفارشات را مشاهده و کارکنان بخش فروش نسبت به آماده سازی و حتی ارسال در لحظه سفارشات لوزم بهداشتی و آرایشی اقدام کنند.

نرم افزار پخش مویرگی لوازم آرایشی و بهداشتی

بنابراین سرعت، مهمترین مؤلفه ای است که نرم افزار پخش مویرگی دسیما برای فعالان عرصه پخش و فروش لوازم آرایشی و بهداشتی همراه دارد؛ دقت در ثبت سفارشات و کاهش چشم گیر خطا در ثبت سفارشات نیز دیگر برتری استفاده از اپلیکیشن پخش لوازم بهداشتی و آرایشی دسیما نسبت به سایر روش های سنتی است.

از دیگر ویژگی های نرم افزار پخش لوازم آرایشی و بهداشتی دسیما این است که این برنامه امکان اتصال به تمام نرم افزارهای مالی و حسابداری دنیا را دارد؛ از این رو دیگر نیازی به تغییر نرم افزار مالی و حسابداری خود ندارید.

این نرم افزار توزیع و فروش لوازم بهداشتی و آرایشی از انواع پخش مویرگی یعنی پخش گرم و پخش سرد پشتیبانی میکند.

ویزیتورهای حرفه ای و موفق لوازم آرایشی و بهداشتی که دسیما را برای ادامه کار خود انتخاب کرده اند میتوانند در لحظه برای مشتریان فاکتور صادر کنند و یا از امکان سفارش گیری افلاین این برنامه استفاده کنند.

مدیران و سرپرست های فروش نیز میتوانند نسبت به دسته بندی کالاها در کاتالوگ دیجیتال، تهیه تور ویزیت و ناحیه بندی، ترسیم مسیر و منطقه بندی مشتریان و تعریف مدل های مختلفی از آفر و اشانتیون اقدام کنند.

نظر (1)

  • مریم شکوهی آذر 18, 1399 در 0:01 ق.ظ پاسخ

    من فروشگاه لوازم آرایشی دارم و اتفاقی این مطلب رو دیدم؛ در کل هر ویزیتوری که از این اپلیکیشن ها داره خیلی کار خودش و کار ما رو راحت میکنه؛ هم راحت تر انتخاب میکنیم، هم تصاویر خوب و زیادی از محصولات نشونمون میده و هم دیگه مثل قبل اشتباه نمی نویسه سفارشات رو.

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.