نرم افزار پخش، توزیع و فروش لوازم یدکی خودرو

نرم افزار پخش لوازم جانبی خودرو

نرم افزار پخش، توزیع و فروش لوازم یدکی خودرو

4.9/5 - (7 امتیاز)

«اپلیکیشن و نرم افزار پخش لوازم یدکی خودرو» باید برنامه ای جامع با امکانات فراوان باشد تا بتواند گستردگی و تنوع فراوان لوازم جانبی خودرو و همچنین فروش و پخش مویرگی لوازم یدکی و قطعات خودرو را به بهترین نحو پوشش دهد.

امروزه توزیع، پخش و فروش لوازم و قطعات خودرو همچون سایر بخش ها تحت تأثیر نرم افزارهای پخش مویرگی لوازم خودرو قرار گرفته است و در این بین شرکت های پخش قطعات یدکی خودرو که از بهترین های این تکنولوژی بهره می‌برند، به مراتب فروش بیشتری دارند.

عرصه پخش و فروش قطعات خودرو عرصه ای بسیار گسترده و عریض و طویل است و هر روز به دامنه و گستردگی آن اضافه میشود. از طرف دیگر شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه منجر به استقبال بیش از پیش مردم به تعمیر و نوسازی خودرو به جای خرید خودروی جدید شده است و این موضوع در کنار تحریم ها، کمبود مواد اولیه و قیمت های بالای خودرو و قطعات یدکی خودرو باعث شده تا عده ای در این بین به سوء استفاده های مختلف بپردازند.

در این میان تولید کننده های قطعات یدکی خودرو، وارد کننده های لوازم یدکی خودرو، بازرگانی ها، کلی فروشی های قطعات خودرو و فعالان عرصه توزیع و پخش تجهیزات و لوازم جانبی خودرو به دنبال راه هایی جهت افزایش فروش لوازم جانبی خودرو، حفظ مشتریان و در امان ماندن از رقبا و سوء استفاده گران هستند.

نرم افزار پخش لوازم جانبی خودرو

یکی از بهترین ابزارها برای افزایش فروش لوازم جانبی خودرو، استفاده از نرم افزار پخش مویرگی لوازم جانبی خودرو و همچنین اپلیکیشن ویزیتوری لوازم جانبی خودرو دسیما است که در ادامه به مزایای استفاده از این برنامه فروش و توزیع قطعات خودرو میپردازیم.

اپلیکیشن ویزیتوری لوازم جانبی خودرو

در این کنار این محصول، «اپلیکیشن سفارش گیر مشتری قطعات یدکی خودرو» دسیما ارائه میشود که میتواند ارتباطی مستقیم بین فروشنده (وارد کننده، تولید کننده، بنکدار و حتی خرده فروش) با خریدار برقرار کند.

کاربر با استفاده از نرم افزار توزیع و فروش لوازم جانبی خودرو دسیما، میتواند کالا و محصولاتش را مدیریت و از انبارداری هوشمند و چندگانه استفاده کند.

دسته بندی کالاها بر اساس برند و برچسب و نام دسته، موجودی آنلاین محصولات در لحظه سفارشگیری، تعریف سطح قیمت برای کالاها بر اساس گروه مشتری و واحد کالا، مدیریت مشتریان و تعریف گروه های مشتری، مدیریت سفارشات و بهره مندی از امکان فروش سرد و گرم تنها گوشه ای از این برنامه توزیع لوازم جانبی خودرو است.

از دیگر مزایای استفاده از نرم افزار توزیع و پخش لوازم یدکی خودرو، میتوان به تعریف روش های پرداخت متنوع برای مشتریان، ردیابی آنلاین مشتریان و ویزیتورها روی نقشه به صورت لحظه ای، امکان ثبت تخفیف جزیی و کلی روی سفارشات و قلم کالاها توسط ویزیتور و مدیر فروش و  امکان تعریف مدل های مختلف پورسانت برای ویزیتورها اشاره کرد.

امکان استفاده از ماژول تحصیلداری برای بررسی فعالیت و روند کاری تحصیلدارهای شرکت و همچنین استفاده از ماژول موزع برای نظارت بیشتر بر فعالیت موزعین و توزیع کننده ها نیز از دیگر امکاناتی است که در اختیار مدیریت پنل کاربری این نرم افزار تحت وب پخش لوازم جانبی و قطعات خودرو قرار میگیرد.

اپلیکیشن ویزیتوری لوازم جانبی خودرو

این اپلیکیشن سفارش گیر لوازم جانبی خودرو، امکانات فراوانی را در اختیار ویزیتور و همچنین در اختیار مدیریت پنل برای رصد و بررسی فعالیت های ویزیتور و یا دریافت کامل سفارشات ویزیتور قرار میدهد.

نرم افزار فروش لوازم یدکی خودرو

در واقع اینکه ویزیتور تعداد قابل توجهی تصویر با کیفیت بالا از قطعات و تجهیزات خودرو و همچنین ویژگی های آن ها را به وسیله اپلیکیشن توزیع و فروش لوازم جانبی خودرو به مشتری نشان داده و پس از دریافت سفارشات در همان لحظه مدیریت پنل و به عبارتی مدیر فروش شرکت سفارشات را در پنل کاربری و تحت وب خود دریافت و نسبت به آماده سازی سفارش و ارسال آن اقدام میکند، ابتدایی ترین کاربرد این اپلیکیشن و نرم افزار در رابطه با ارتباط بین ویزیتور قطعات یدکی خودرو و مدیریت و سرپرست فروش شرکت است.

از جمله مزایایی که این برنامه برای مدیران شرکت های پخش لوازم جانبی خودرو برای نظارت کامل و برقراری ارتباط بیشتر با ویزیتورها قرار میدهد، میتوان به امکان تعریف گروه های ویزیتوری، تعیین مسیر و ناحیه ویزیت روی نقشه برای ویزیتورها، تعیین برنامه ویزیت روی تقویم، تعیین کوتاه ترین مسیر برای ویزیتورها روی نقشه، ایجاد طرح ویزیت با استفاده از نواحی و امکان محاسبه مسافت طی شده توسط ویزیتور به صورت روزانه توسط GPS اشاره کرد.

این ها گوشه ای از امکانات نرم افزار پخش لوازم جانبی خودرو دسیما و نرم افزار ویزیتوری لوازم جانبی خودرو بود، جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این نرم افزار و نحوه تهیه و استفاده از آن با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

اپلیکیشن سفارش گیر قطعات یدکی خودرو

همانطور که بالاتر نیز ذکر شد شما به عنوان فروشنده میتوانید مستقیماً با خریدار ارتباط داشته باشید و محصولات و قطعات یدکی را به صورت آنلاین به مخاطب نمایش دهید و سفارشات را نیز در همان لحظه دریافت کنید.

برای این امر باید از نرم افزار و اپلیکیشن سفارش گیر مشتری دسیما استفاده کنید؛ در این حالت اپلیکیشن به جای ویزیتور در اختیار مشتری قرار میگیرد و شما همچون نرم افزار ویزیتوری به پنل مدیریت دسترسی دارید؛ البته امکانات این اپلیکیشن متفاوت از اپلیکیشن ویزیتوری دسیما و مناسب برای ارتباط بین فروشنده و خریدار است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره تلفن 05138923416 تماس حاصل کنید، کارشناسان دسیما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

    نظرتان را بنویسید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.