آموزش پنل مدیریت فروش

آموزش ثبت و مدیریت محصولات و کالاها

فیلم آموزش نرم افزار پخش مویرگی

در این ویدیو از سری آموزش نرم افزار پخش مویرگی، مراحل ثبت محصولات و مدیریت کالاها در پنل مدیریت فروش دسیما به طور کامل توضیح داده شده و مباحثی مانند به کارگیری انبارداری در مدیریت کالاها مورد بررسی قرار گرفته است.

ثبت موجودی انبارها در نرم افزار پخش مویرگی دسیما

ثبت موجودی انبار در نرم افزار دسیما

در این ویدیو آموزشی نحوه ثبت موجودی کالاها برای انبار های مختلف ارائه میشود. در نرم افزار پخش مویرگی دسیما ثبت موجودی در انبارها به تفکیک بارکدها انجام می شود و در حین سفارشگیری امکان ثبت سفارش بر اساس بارکد ها وجود دارد.

بررسی امکانات پلن استاندارد سامانه پخش مویرگی دسیما

آموزش نرم افزار پخش

پلن استاندارد سامانه پخش مویرگی دسیما شامل امکانات متنوعی هست که پاسخگوی نیازهای شرکت های پخش متوسط را خواهد داشت. در این قسمت از سری آموزش های نرم افزار ویزیتوری دسیما، ما بخش های مختلف سیستم را توضیح میدهیم.

تعریف آفر و اشانتیون در نرم افزار پخش مویرگی دسیما

آفر و اشانتیون در نرم افزار پخش مویرگی

در این ویدیو آموزش نحوه تعریف آفر از نوع کالای رایگان و اشانتیون را مشاهده خواهید کرد. در این نوع از آفرها شما می توانید به ازای ثبت سفارش مشتریان به آن ها آفرهای خاص و اشانتیون ارائه کنید. 

تعریف واحد کالا و کاربردهای آن در نرم افزار پخش مویرگی دسیما

تعریف واحد کالا در نرم افزار پخش مویرگی دسیما

در این آموزش چگونگی ثبت واحد کالاهای مختلف را در نرم افزار پخش مویرگی دسیما بررسی میکنیم. علاوه بر این مشاهده میکنیم که کاربرد واحدهای کالا در نرم افزار دسیما به چه شکل است. با آموزش نرم افزار پخش و فروش دسیما همراهمان باشید.

ثبت مشتریان در نرم افزار پخش مویرگی دسیما

ثبت مشتریان در نرم افزار پخش مویرگی دسیما

در این آموزش ویدیویی شما با نحوه ثبت مشتریان جدید در نرم افزار پخش مویرگی دسیما آشنا می شوید. شما می توانید برای ثبت مشتریان در نرم افزار دسیما از طریق ورودی فایل اکسل که روشی راحت تری است، اقدام کنید.

تعریف گروه های مشتریان در نرم افزار پخش مویرگی دسیما

تعریف گروه های مشتریان در نرم افزار پخش مویرگی دسیما

این آموزش ویدیویی روش ثبت گروه های مشتری در نرم افزار پخش مویرگی دسیما را توضیح می دهد. با مشاهده این آموزش می توانید با نحوه ثبت مشتریان آشنا شده و از کاربردهای گروه های مشتریان در نرم افزار بازاریابی دسیما مطلع شوید.

تعریف روش های پرداخت در نرم افزار پخش مویرگی دسیما

روش های پرداخت در نرم افزار پخش مویرگی

با مشاهده این ویدیو آموزشی شما می توانید روش های پرداخت متنوعی را در نرم افزار دسیما تعریف کنید و از کاربردهای آن در نرم افزار بازاریابی دسیما مطلع گردید. در این آموزش از سری آموزش های پنل مدیریت فروش نرم افزار دسیما همراه ما باشید.

تعریف وضعیت سفارش در اپلیکیشن پخش مویرگی دسیما

تعریف وضعیت سفارش در اپلیکیشن پخش مویرگی دسیما

در این آموزش ویدیویی با چگونگی تعریف وضعیت های سفارش در نرم افزار سفارشگیری دسیما آشنا و از کاربردهای وضعیت سفارش های پیش فرض نرم افزار پخش و فروش دسیما مطلع می شوید.

ویرایش سفارش ها در نرم افزار فروش و پخش مویرگی دسیما

ویرایش سفارش ها در نرم افزار فروش و پخش مویرگی دسیما

در این آموزش می توانید با نحوه ویرایش سفارشات در نرم افزار سفارش گیری دسیما آشنا شوید. همچنین با روش های مختلف ایجاد تغیرات در لیست کالاهای سفارش و همچنین اعمال تخفیف جزیی و کلی روی کالاهای سفارش آشنا می شوید.