نرم افزار پخش مویرگی موادغذایی و سوپرمارکت

نرم افزار پخش مواد غذایی

نرم افزار پخش مویرگی موادغذایی و سوپرمارکت

4.6/5 - (27 امتیاز)

پخش مواد غذایی و استفاده از نرم افزار پخش و توزیع مواد غذایی به سوپرمارکت و فروشگاه های مواد غذایی سطح شهر و ثبت سفارش و آمار توسط اپلیکیشن پخش مواد غذایی توسط بازاریاب ها، یکی از مهم ترین عرصه های پخش و توزیع مویرگی در ایران است که شرکت های پخش مواد غذایی به تازگی به آن متوسل شده اند.

امروزه یک شرکت پخش مواد غذایی موفق برای اینکه بتواند در بازار رقابتی ایران دوام بیاورد، باید به پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا در عرصه پخش مویرگی مجهز باشد.

«نرم افزار پخش مویرگی سوپرمارکت» دسیما ، بهترین ابزار و سامانه ای است که یک شرکت پخش مویرگی مواد غذایی میتواند از آن بهره ببرد و به واسطه آن مشتریانش را راضی نگه دارد.

استفاده از اپلیکیشن پخش مویرگی سوپرمارکت دسیما ، سرعت فراوانی به روند دریافت و ثبت سفارش میدهد. جایی که بازاریاب ها صرفاً با استفاده از نرم افزار بازاریابی اندروید و آی او اس موبایل خود همزمان با دریافت سفارش از سوپرمارکت ها و یا فروشگاه های مواد غذایی، نسبت به درج آن در سامانه توزیع، فروش و پخش مویرگی آنلاین اقدام میکنند.

با استفاده از سامانه توزیع، فروش و پخش مویرگی رایگان دسیما ، شرکت های توزیع مواد غذایی میتوانند در لحظه نسبت به تعداد و نوع سفارشات آگاه و نسبت به تهیه و بسته بندی و در نهایت توزیع و پخش مواد غذایی به سوپرمارکت ها و فروشگاه ها در سریعترین زمان ممکن اقدام کنند.

نرم افزار پخش مویرگی سوپرمارکت دسیما

این اپلیکیشن سفارش گیر موبایل رایگان کمک شایانی به ویزیتورها میکند و علاوه بر سرعت، دقت درج سفارشات را نیز بالا برده و منجر به کاهش چشم گیر خطاها میشود ؛ همچنین دیگر نیازی به دوباره کاری و ثبت دستی سفارشات در سامانه های شرکت نیست.

نرم افزار پخش سوپرمارکت دسیما تحلیل بسیار دقیقی از مقوله پخش مویرگی در ایران به ویژه توزیع و پخش مواد غذایی و خوراکی دارد.

نرم افزار پخش مویرگی مواد غذایی دسیما منطبق بر نیازهای بازار ایران طراحی شده و شناخت کاملی نسبت به نیازهای داخلی دارد؛ همچنین امکانات و ظاهر آن نیز طبق علایق و سلایق ایرانی ها طراحی گردیده است.

این سیستم توزیع و پخش مویرگی مواد غذایی و خوارکی با اکثر نرم افزارهای حسابداری تحت وب موجود در ایران از جمله نرم افزار حسابداری تحت وب دسیما همخوانی و یکپارچگی دارد.

پخش مواد غذایی در ایران از حساسیت های بالایی برخوردار است؛ تعدد شرکت های پخش مواد غذایی، رقابت سنگین بین سوپرمارکت ها و فروشگاه های مواد غذایی به ویژه فروشگاه های زنجیره ای و سلیقه خریدار و مشتری و البته بررسی دقیق قیمت ها توسط وی منجر به افزایش حساسیت های رقابتی شده است.

در این بین تنها یک شرکت پخش و توزیع کالا میتواند از این رقابت پیروز خارج شود و آن هم شرکتی است که در مؤلفه هایی چون سهولت و سرعت درج سفارش و  توزیع کالا و دقت دست بالا را داشته باشند؛ مؤلفه هایی که به واسطه استفاده از سفارش گیر موبایل دسیما و سامانه تحت وب پخش مویرگی آن به راحتی به دست خواهد آمد.

سامانه پخش و توزیع دسیما، برای تمام کالاها و محصولات از جمله برای پخش و توزیع دارو و انواع پخش و فروش مانند پخش مویرگی سرد و گرم قایل استفاده است.

در پایان و خارج از این مقوله، شرکت نرم افزاری دسیما تکنولوژی مخاطبان این مقاله به ویژه مدیران فروشگاه های مواد غذایی و حتی سوپرمارکت های را به استفاده از تکنولوژی روز در کسب و کارشان دعوت میکند؛ توصیه ای که اگر به آن عمل شود در ایام و روزهای خاص مانند شیوع کرونا میتوانند از اثرات حاصل مانند ضرر کرونا بر اقتصاد، بازار و کسب و کارها در امان بمانند.

 

دانلود اپلیکیشن پخش مواد غذایی و سوپرمارکت اندروید رایگان 

شما میتوانید جهت دانلود رایگان اپلیکیشن پخش مواد غذایی رایگان دسیما از گوگل پلی و یا کافه بازار اقدام فرمایید.

 

نظرات

 • شرکت هامان اردیبهشت 14, 1399 در 11:50 ب.ظ پاسخ

  سلام وقت بخیر
  این نرم افزار مختص سوپرمارکت هاست؟ برای صنعت نساجی هم میشه استفاده کرد؟

  • شرکت توزیع و پخش مویرگی دسیما اردیبهشت 16, 1399 در 9:57 ب.ظ پاسخ

   سلام و عرض ادب
   این نرم افزار برای تمام صنایع و عرصه ها قابل استفاده و کاربردی است.

 • خسروی نیا اردیبهشت 16, 1399 در 1:25 ب.ظ پاسخ

  فکر میکنم چیز جالبی باشه ؛ یادم باشه امتحانش کنم

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.